Soffbord 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, stomme fanérat i mahogny, beslag i mässing, skiva i emalj, höjd ca 50, 144x74 cm
Kuntoraportti
Brukslitage
799306
Päivämäärä:
2020-08-07