Soffbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, stomme fanérat i mahogny, beslag i mässing, skiva i emalj, höjd ca 50, 144x74 cm

Kuntoraportti

Brukslitage

799306

Päivämäärä:

2020-08-07