Piedestal
Valmis
2020-08-10
799319
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
PIEDESTAL, 1900-tal, gjujärn, bemålad, 3 hyllplan med genomgruten dekor, höjd ca 65 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage