Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-tal, gjujärn, bemålad, 3 hyllplan med genomgruten dekor, höjd ca 65 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

799319

2020-08-10