Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SYBORD, 1900-talets andra hälft, vitmålat, med lock samt tre svarvade ben, höjd ca 45 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

799320

2020-08-10