Bord med låda

Bord med låda
Bord med låda
Bord med låda
Bord med låda
Bord med låda
Bord med låda
Bord med låda
Bord med låda

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1800-tal, rokokostil, låda i sargen, skuren dekor av rocailler och blommor, förgyllt, höjd ca 74, 76x54 cm

Senare bemålat, färgbortfall, fläckar

799330

2020-08-07