Skulptur brons

Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, samtida: skulptur, patinerad brons, i form av liggande kvinna, höjd 19, längd ca 72 cm

Repor, slitage

799340

2020-08-09