Spegel Ab Glaskonst

Spegel Ab Glaskonst
Spegel Ab Glaskonst
Spegel Ab Glaskonst
Spegel Ab Glaskonst
Spegel Ab Glaskonst
Spegel Ab Glaskonst

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

AB GLASKONST, spegel, rund form, 1900-tal, diameter ca 80 cm

Slitage

799348

2020-08-16