Ytterfoder brons Japan

Ytterfoder brons Japan
Ytterfoder brons Japan
Ytterfoder brons Japan
Ytterfoder brons Japan
Ytterfoder brons Japan
Ytterfoder brons Japan
Ytterfoder brons Japan
Ytterfoder brons Japan
Ytterfoder brons Japan
Ytterfoder brons Japan
Ytterfoder brons Japan
Ytterfoder brons Japan

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERFODER, brons, Japan, 1900-tal, med hänklar, ristad dekor av tranor, höjd ca 23, diameter 25 cm

Slitage

799398

2020-08-10