Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OSKAR ANDERSSON (1877-1906): (2) Hästar, signerade och daterad i trycket, litografier, ca 38x49 samt 43x55 cm
Mindre gulnader och fläckar
799419
2020-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här