Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERIK BYSTRÖM (1902-1988), färglitografi, Stilleben med blommor, signerad samt daterad Erik Byström -1949, provtryck, med dedikation, ca 44x34 cm
Ej examinerad ur ram
799423
2020-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här