Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, gouache, porträtt av man, troligtvis Tyskland, signerad och daterad A.A.H -1938, ca 48x38 cm
799429
2020-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här