Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LARS NORRMAN (1915-1979): komposition med geishor, signerad Lars Norrman, numrerad 19/360, färglitografi, ca 100x63 cm
Ej examinerad ur ram, aningen gulnad
799447
2020-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här