Lars Norrman

Lars Norrman
Lars Norrman
Lars Norrman
Lars Norrman

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979): komposition med geishor, signerad Lars Norrman, numrerad 19/360, färglitografi, ca 100x63 cm

Ej examinerad ur ram, aningen gulnad

799447

2020-08-10