Samehantverk silverskedar

Samehantverk silverskedar
Samehantverk silverskedar
Samehantverk silverskedar
Samehantverk silverskedar
Samehantverk silverskedar
Samehantverk silverskedar
Samehantverk silverskedar
Samehantverk silverskedar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKEDAR, 6 st., silver, samisk modell, Haparanda, 1900-talets mitt, vikt ca 162 g

Smärre slitage

799448

2020-08-10