Skolbänk funkis
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKOLBÄNK med stol, 1900-talets mitt, lackerad furu, benställning med stålrör, bordets höjd ca 64, 60x50 cm, stolens sitthöjd ca 37 cm
Bruksslitage, repor och märken, klistermärken och fläckar innanför locket
799453
2020-08-10