Skolbänk funkis

Skolbänk funkis
Skolbänk funkis
Skolbänk funkis
Skolbänk funkis
Skolbänk funkis
Skolbänk funkis
Skolbänk funkis
Skolbänk funkis
Skolbänk funkis
Skolbänk funkis
Skolbänk funkis
Skolbänk funkis
Skolbänk funkis
Skolbänk funkis
Skolbänk funkis
Skolbänk funkis
Skolbänk funkis
Skolbänk funkis

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKOLBÄNK med stol, 1900-talets mitt, lackerad furu, benställning med stålrör, bordets höjd ca 64, 60x50 cm, stolens sitthöjd ca 37 cm

Bruksslitage, repor och märken, klistermärken och fläckar innanför locket

799453

2020-08-10