Skrivbord tidigt 1900-tal

Skrivbord tidigt 1900-tal
Skrivbord tidigt 1900-tal
Skrivbord tidigt 1900-tal
Skrivbord tidigt 1900-tal
Skrivbord tidigt 1900-tal
Skrivbord tidigt 1900-tal
Skrivbord tidigt 1900-tal
Skrivbord tidigt 1900-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, 5 lådor, beslag i mässing, bemålat i svart, höjd ca 77, 120x64 cm, nyckel finns

Mittersta lådan tjärvar något, senare bemålad, slitage

799467

2020-08-10