Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, 9 st., 1900-talets mitt, David Nygrens möbelfabrik, Målilla, etikettmärkta, lackad björk samt stoppad sist och ryggdyna med textil klädsel, sitthöjd ca 48 cm

Kompletterade, varierande klädsel, bruks och åldersrelaterat slitage

799468

2020-08-10