Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GRÄDDKANNA, silver, Henrik Hervander (verksam 1801-1823), Linköping 1819, kaskformad, uppsvängd hänkel, på tassar, invändigt förgylld, höjd ca 11, vikt ca 117 g
Smärre slitage
799478
2020-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här