Nils Hansson olja

Nils Hansson olja
Nils Hansson olja
Nils Hansson olja
Nils Hansson olja
Nils Hansson olja
Nils Hansson olja
Nils Hansson olja
Nils Hansson olja

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS HANSSON (1900-1996): Vårvinter, olja på duk, signerad och daterad Nils Hansson-65, 46x54 cm

799488

2020-08-13