Serveringsvagn Poul Volther Gemla Diö

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POUL M VOLTHER, "Jean", serveringsvagn, Gemla Diö, 1960-tal, fanérad i teak och ek, svartlaminerad klaff, höjd ca 59, 75x50 cm

Hjul med skador, fläckar

799504

2020-08-10