Royal Copenhagen Musselmalet ljusstakar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, "Musselmalet", ljusstakar, 1 par, porslin, 1900-talets andra hälft, blå dekor mot vit fond, oktagonal fot med runt skaft, höjd 11 cm.

Något smärre slitage.

799505

2020-08-24