Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIMON GATE, "Tusen fönster", vas och skål, glas, slipad dekor, modellen formgiven 1934, signerade, höjd 27 samt diameter 21 cm.
Några repor.
799506
2020-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här