Simon Gate Tusen fönster vas och skål

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIMON GATE, "Tusen fönster", vas och skål, glas, slipad dekor, modellen formgiven 1934, signerade, höjd 27 samt diameter 21 cm.

Några repor.

799506

2020-08-24