Figur Jussi Mäntynen

Figur Jussi Mäntynen
Figur Jussi Mäntynen
Figur Jussi Mäntynen
Figur Jussi Mäntynen
Figur Jussi Mäntynen
Figur Jussi Mäntynen
Figur Jussi Mäntynen
Figur Jussi Mäntynen
Figur Jussi Mäntynen
Figur Jussi Mäntynen

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

JUSSI MÄNTYNEN (Finland, 1886-1978): Figur, gips, älg, signerad och daterad Jussi Mäntynen 1918, gips, höjd 22 cm

Kuntoraportti

799518

Päivämäärä:

2020-08-11