Figur Jussi Mäntynen
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JUSSI MÄNTYNEN (Finland, 1886-1978): Figur, gips, älg, signerad och daterad Jussi Mäntynen 1918, gips, höjd 22 cm
Kuntoraportti
799518
Päivämäärä:
2020-08-11