Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RICHARD RYAN (född 1974): Marilyn Monroe, ur serien "Identities acquired", signerad Ryan, numrerade 225/350, färgserigrafi, bladmått ca 64,5x51,5 cm, exkl vit ram.
799519
2020-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här