Richard Ryan Marilyn Monroe

Richard Ryan Marilyn Monroe
Richard Ryan Marilyn Monroe

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RICHARD RYAN (född 1974): Marilyn Monroe, ur serien "Identities acquired", signerad Ryan, numrerade 225/350, färgserigrafi, bladmått ca 64,5x51,5 cm, exkl vit ram.

799519

2020-08-09