Arkivskåp

Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARKIVSKÅP, 1900-talets färsta hälft, mörkbetsat trä, 5 lådor, metallbeslag, höjd ca 72, 52x33

Bruksslitage, repor, märken och slag

799525

2020-08-15