Vinställ 2 st

Vinställ 2 st
Vinställ 2 st
Vinställ 2 st
Vinställ 2 st
Vinställ 2 st
Vinställ 2 st
Vinställ 2 st
Vinställ 2 st
Vinställ 2 st
Vinställ 2 st
Vinställ 2 st
Vinställ 2 st
Vinställ 2 st
Vinställ 2 st

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINSTÄLL, 2 st, 1900-talets andra hälft, mörkbetsad furu, för 72 flaskor vardera, höjd 72, 52x33 cm

Smärre bruksslitage

799536

2020-08-15