Anders Klevmarken

Anders Klevmarken
Anders Klevmarken

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS KLEVMARKEN (1941-), "Riddarfjärden och Västerbron", 1960-tal, stämpelsignrade a tergo samt i blyerts, numrerad 1/10, ca 29x39 cm

799570

2020-08-14