Arne Jacobsen 1 par takplafonder

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "Eklipta", plafonder, 1 par, kupa i opalglas med takfäste i bemålad plåt, etikettmärkt ´Axel Annell Belysning, tillverkade på licens, 1960-tal, diameter ca 35 cm

Skador: Bruksspår, målarfärg på metallsocklar

799573

2020-08-11