Anfadersporträtt Kina 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANFADERSPORTRÄTT, gouache, Kina, 1800-talets slut, ca 145x90 cm, ej monterad

Fläckar, slitage

799575

2020-08-10