Bertil Brisborg, sänglampor NK, 1950-tal
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL BRISBORG, vägglampor, ett par, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt, mässingsfärgad metall och vitlackerat trä, märkta märkta 32575 NK, en lampa textilklädd sladd, längd 21 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, skador på textilsladd, lej funktonstestad, SAV garanterar ej funktionen
799594
2020-08-11