Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
SÄNGBORD, 1 par, mahognyfanér, två lådor, ca 1940-tal, höjd ca 52 cm, 50 x 31 cm
Lack med skador, repor
799615
2020-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här