Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

SÄNGBORD, 1 par, mahognyfanér, två lådor, ca 1940-tal, höjd ca 52 cm, 50 x 31 cm

Lack med skador, repor

799615

2020-08-11