Litografi Lasse Åberg
2020-08-13
799616
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LASSE ÅBERG (född 1940): Komposition, signerad samt numrerad 59/175, ca 51 x 78 cm
Glas saknas