Oljemålning Berndt Wennström

Oljemålning Berndt Wennström
Oljemålning Berndt Wennström
Oljemålning Berndt Wennström
Oljemålning Berndt Wennström
Oljemålning Berndt Wennström
Oljemålning Berndt Wennström
Oljemålning Berndt Wennström
Oljemålning Berndt Wennström

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (f1945): "Flirt", signerad B. Wennström, olja på duk, ca 91 x 60 cm

799624

2020-08-13