Homann karta "Portugal"

Homann karta
Homann karta
Homann karta
Homann karta
Homann karta
Homann karta

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Johannes Homan, karta "Regnum Portugallae", daterad 1736, handkolorerad, 62x52 cm

Lagningar, ej examinerad ur ram

799626

2020-08-10