Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Japan, 1800-tal, Imari, diameter 24 cm
En med nålspricka och synlig lagning undertill
799646
2020-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här