Tallrikar 1 par porslin

Tallrikar 1 par porslin
Tallrikar 1 par porslin
Tallrikar 1 par porslin
Tallrikar 1 par porslin
Tallrikar 1 par porslin
Tallrikar 1 par porslin
Tallrikar 1 par porslin
Tallrikar 1 par porslin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 1 par, porslin, Japan, 1800-tal, Imari, diameter 24 cm

En med nålspricka och synlig lagning undertill

799646

2020-08-11