Hörnskåp allmoge

Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-tal, allmoge, målad med kurbitsmotiv, rakt krön, dörr med fyllning, inredning med hyllor, höjd 119, 50x50 cm

Snärre skador, retuscher, slitage
Nyckel sakans

799647

2020-08-11