Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AMPEL, 1800-talets andra hälft, för 6 ljus, delvis förgylld brons, höjd ca 72 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, borrad för el, lös ljusarm
799650
2020-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här