Herman Talvik oljemålning

Herman Talvik oljemålning
Herman Talvik oljemålning
Herman Talvik oljemålning
Herman Talvik oljemålning
Herman Talvik oljemålning
Herman Talvik oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

HERMAN TALVIK (1906-1984): Fjällandskap, signerad, olja på duk, ca 48x64 cm

Kuntoraportti

799670

Päivämäärä:

2020-08-11