Wiking Svensson

Wiking Svensson
Wiking Svensson
Wiking Svensson
Wiking Svensson
Wiking Svensson
Wiking Svensson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIKING SVENSSON (1915-1979), Pierrot, signerad och datead Wiking Svensson 48, olja på duk, ca 46x33 cm

799673

2020-08-10