Ulf Lundell färglitografi

Ulf Lundell färglitografi
Ulf Lundell färglitografi
Ulf Lundell färglitografi
Ulf Lundell färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ULF LUNDELL (född 1949): Hommage à William S(Shakespeare), signerad och daterad Lundell -89, EA, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm

799681

2020-08-11