Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GLAS, 5 dlr, Strömbergshyttan och Transjö, bestående av 2 vaser höjd 16-36 cm, 2 skålar höjd 8-12 cm, signerade
Bruksslitage
799706
2020-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här