Strömbergshyttan

Strömbergshyttan
Strömbergshyttan
Strömbergshyttan
Strömbergshyttan
Strömbergshyttan
Strömbergshyttan
Strömbergshyttan
Strömbergshyttan

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GLAS, 5 dlr, Strömbergshyttan och Transjö, bestående av 2 vaser höjd 16-36 cm, 2 skålar höjd 8-12 cm, signerade

Bruksslitage

799706

2020-08-13