Hans Fellenius oljemålning

Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

HANS FELLENIUS (1933-1990): Slussen Stockholm, signerad H Fellenius, olja på duk, ca 64x37 cm

Zustandsbeschreibung

799708

2020-08-11