Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
HANS FELLENIUS (1933-1990): Slussen Stockholm, signerad H Fellenius, olja på duk, ca 64x37 cm
Zustandsbeschreibung
799708
2020-08-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner