Hans Fellenius oljemålning

Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS FELLENIUS (1933-1990):strandmotiv, signerad H Fellenius, olja på duk, ca 125x59 cm

799711

2020-08-11