Margareta Helin

Margareta Helin
Margareta Helin

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARGARETA HELIN (född 1950): "Kolonistugor", Långholmen, färglitografi, signerad, numrerad 14/12, bladstorlek 51x43 cm

799722

2020-08-10