Samling glas, Kosta Boda

Samling glas, Kosta Boda
Samling glas, Kosta Boda
Samling glas, Kosta Boda
Samling glas, Kosta Boda
Samling glas, Kosta Boda
Samling glas, Kosta Boda
Samling glas, Kosta Boda
Samling glas, Kosta Boda

Klubbat för:

1 800 SEK

1 600 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938) samt ULRICA HYDMAN VALLIEN med flera, samling glas, 7 dlr, bestående av pokal, flaska, 2 skålar, 2 vaser, 1 skulptur, signerade, höjd ca. 6-31 cm

Bruksslitage, ytsmuts

799724

2020-08-13