Klubbat för:
1 800 SEK
1 600 SEK
BERTIL VALLIEN (född 1938) samt ULRICA HYDMAN VALLIEN med flera, samling glas, 7 dlr, bestående av pokal, flaska, 2 skålar, 2 vaser, 1 skulptur, signerade, höjd ca. 6-31 cm
Bruksslitage, ytsmuts
799724
2020-08-13