Lars Lerin

Lars Lerin
Lars Lerin

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LARS LERIN (född 1954): färgetsning, komposition med dörr, signerad och numrerad 5/10, plåtstorlek ca 57 x 48 cm.

Något gulnad, ej examinerad ur ram.

799729

2020-08-30